GABINET BIOREZONANSU

Obciążenia

Organizm człowieka to niezwykła, skomplikowana konstrukcja. Posiada ogromne możliwości samonaprawy, samoregulacji oraz odnowy praktycznie wszystkich narządów.
Niestety, jesteśmy nieustannie narażeni na kontakt z rozmaitymi szkodliwymi czynnikami: chemią (nawozy, pestycydy, herbicydy, kosmetyki, chemia gospodarcza, zanieczyszczone powietrze, konserwanty), bakteriami, wirusami, pasożytami, grzybami, promieniowaniem elektromagnetycznym (Wi-Fi, telefony komórkowe, linie energetyczne).
Obciążenie metalami ciężkimi, pestycydami, związkami chemicznymi, które znajdują się w kosmetykach, substancjami używanymi w gospodarstwie domowym, różnymi szkodliwymi związkami chemicznymi powszechnie dodawanymi do żywności - wszystko to sprawia, że organizm po pewnym czasie nie potrafi się oczyszczać. Następuje przeciążenie organów eliminacji i związane z tym nagromadzenie toksyn w tkance tłuszczowej, tkance łącznej, wątrobie. Również tak ważny organ jak jelita nie funkcjonuje prawidłowo.
Skutkuje to spadkiem odporności organizmu oraz utratą zdolności do regeneracji i przez to pojawieniem się rozmaitych schorzeń.

Za pomocą testów i terapii wykonywanych na aparacie Bicom Optima można wykryć i usunąć obciążające nas czynniki.
Usuwając obciążenia usuwamy choroby. Wyeliminowanie obciążeń organizmu pozwala na pełny powrót do zdrowia - organizm odzyskuje możliwość samoregulacji.


Dysponujemy wieloma testami:

- na pestycydy (75 rodzajów)
- na substancje dodawane do żywności (56 rodzajów)
- na toksyny w żywności (lektyny, inne)
- na metale ciężkie i inne obciążające pierwiastki (wszystkie możliwe)
- na obciążenia bakteriami, wirusami, pasożytami, pierwotniakami, candidą
- na mykotoksyny
- na używki


Terapie - Cennik

Terapie zdrowotne / niwelujące obciążenia (w zależności od czasu trwania terapii 30 - 90 minut) od 50,- do 150,-
Terapia antynikotynowa z detoksem (czas trwania - około 60 minut) 100,-
Terapia odczulająca 50,-