GABINET BIOREZONANSU

METALE CIĘŻKIE

Każdy z nas jest w większym lub mniejszym stopniu zanieczyszczony metalami ciężkimi, pestycydami, grzybami czy też pasożytami.
Jeśli chodzi o zanieczyszczenie metalami ciężkimi  jesteśmy bez najmniejszych szans. Metale te zawarte są wszędzie. W powietrzu, wodzie, żywności, opakowaniach, środkach czyszczących, szamponach, kosmetykach, paście do zębów, dezodorantach itd.

Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy z wpływu takiego zanieczyszczenia na nasz organizm. W organizmie człowieka znajdują się substancje, które biorą udział prawie we wszystkich reakcjach chemicznych związanych z funkcjonowaniem naszego organizmu. Są to enzymy. Jest ich kilkadziesiąt tysięcy z czego ok. 10.000 to enzymy metalozależne.
Obecność metali ciężkich w organizmie zaburza pracę enzymów i powoduje, że nie działają właściwie, lub wręcz wcale.
Wynikiem tego są miejscowe lub ogólnoustrojowe zaburzenia pracy różnych narządów, co objawia się powstaniem chorób przewlekłych z grupy autoimmunoagresji.

Medycyna akademicka nie zna sposobów wyleczenia takich chorób, a są to choroby takie jak np. reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczyca, toczeń, alergie, cukrzyca typu 1,  astma, epilepsja, choroba Alzheimera, choroby serca, przewlekłe zapalenie nerek, choroba Leśniewskiego-Crohna, osteoporoza, choroby tarczycy, choroba nowotworowa i inne.

Dysponujemy testami, wykrywającymi wszelkie możliwe obciążenia metalami ciężkimi i innymi pierwiastkami.
Istnieje możliwość zastosowania terapii usuwającej ten problem.

-


Terapie - Cennik

Terapie zdrowotne / niwelujące obciążenia (w zależności od czasu trwania terapii 30 - 90 minut) od 50,- do 150,-
Terapia antynikotynowa z detoksem (czas trwania - około 60 minut) 100,-
Terapia odczulająca 50,-